prosba

Milí priatelia,
 
ako ste si už isto stihli všimnúť, na našich stránkach organizujeme celodenný výlet pre deti a mládež do aquaparku Tatralandia – 2.4.2016.
Týmto výletom by sme chceli dať možnosť zúčastniť sa a zabaviť sa všetkým deťom, i tým, ktoré si to nemôžu dovoliť. Podarilo sa nám vybaviť výhodnú cenu pre deti z krízových centier, detských domovov a pre deti zo sociálne slabších rodín.
Preto sa s veľkou prosbou obraciame na vás, priatelia, aby ste nám pomohli zrealizovať tento nezabudnuteľný zážitok pre deti. Na jedno dieťa pripadá suma 11 €.Keďže sami nedisponujeme dostatočnými finančnými prostriedkami, boli by sme veľmi vďační za akýkoľvek finančný príspevok.
Za akúkoľvek finančnú pomoc vám ďakujeme a tešíme sa, že nám pomôžete vyčariť úsmev na tvárach všetkých detí, i tých zo sociálne slabších rodín, a vďaka vám si odnesú so sebou krásne spomienky.
Pre viac info nás kontaktujte
Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Zanechajte svoj ​​komentár

Váš e-mail nebude zverejnený ani zdieľaný. Povinné polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Prepnut na mobilnu verziu