ZAŽITE RADOSŤ Z POMÁHANIA

V Tescu sme presvedčení, že radosť z jedla by si mali užívať všetci – vrátane ľudí v núdzi. Preto sme šťastní, že máme zákazníkov, ktorí chcú vo svojom okolí pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Tesco Europe udržiava partnerské vzťahy s lokálnymi potravinovými bankami, ktoré pomáhajú ľuďom v núdzi. Chceme mať istotu, že naše prebytky pečiva a trvanlivé potraviny nepôjdu do smetného koša, ale tým, ktorí to potrebujú.

V zime je každodenná dostupnosť teplého jedla dôležitejšia než v iných obdobiach. Naše potravinové zbierky pomáhajú potravinovým bankám a miestnym charitám napĺňať ich poslanie – vďaka darovaným trvanlivým potravinám môžu počas chladných mesiacov nakŕmiť ľudí v núdzi.

Budeme v Tescu, MČ Džungla, Trolejbusová 1, Košice 26.11.2016 od 10:00 do 19:00. Ďakujeme každému, kto nás príde podporiť čo i len cukríkom.
PS: Pre každého kto nás podpori mame pripravený mali ale užitočný darček.

Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Zanechajte svoj ​​komentár

Váš e-mail nebude zverejnený ani zdieľaný. Povinné polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Prepnut na mobilnu verziu