Rozlúčka s prázdninami s YouTubermi

Letný YouTube tábor a rozlúčka s letom dopadli nad naše očakávania. Zišla sa tu partia skvelých animátorov a organizátorov, ktorí spoločnými silami pripravili pre decká týždeň plný aktivít a nezabudnuteľné zážitky. Deťom sa splnili sny pretože sa tu mali možnosť stretnúť so známymi slovenskými youtubermi a youtuberkami, získať od nich vlastnoručné podpisy, spraviť si s nimi fotografie, natočiť s nimi video a zažiť s nimi veľa zaujímavých a pestrých chvíľ. Každý deň mohli deti natáčať vlastné videá napr. prank, challenge, sketch, vlog. O všetkých videách sa mali možnosť poradiť so skúsenými animátormi a youtubermi. Svoje videá samozrejme prezentovali pred ostatnými každý večer.
Hneď v prvý deň po príchode detí sme si spoločne vysvetlili pravidlá bez ktorých by tábor nefungoval. Rozdelili sme sa do tímov, a každý tím si spoločne so svojim animátorom vytvárali tímový pokrik, názov tímu a nakreslili si vlastnú tímovú vlajku. Večer sme ich prekvapili dobrodružnou nočnou hrou.
Druhý deň patril slovenskému youtuberovi Georgovi, ktorý bol zároveň aj animátorom tohto tábora. Decká mali doobedu možnosť naučiť sa profesionálne strihať videá, a dozvedeli sa o trikoch v rôznych strihacích programoch. Taktiež mali v ponuke workshop tanečný, na ktorom tancovali justdance a športový plný loptových hier. Poobede sa o Georgovi podozvedali to čo ešte netušili na Q&A. Na večernom programe sme sa zabávali vďaka pyžamovej párty a zatancovali si na skvelej diskotéke.
V utorok sme sa vybrali ochutnať štipku histórie na Mohylu Milana Rastislava Štefánika v malebnej dedinke Brezová pod Bradlom. Poobede sme sa schladili v bazéne, ohadzovali sa vodnými balónmi a hrali rôzne zábavné i spoločenské hry. Večer si merali sily chalani a baby navzájom v ťažkých úlohách.

 
Slávny slovenský youtuber Fifqo sa rozhodol že k nám v stredu zavíta. Doobedu s ním mali decká workshop, na ktorom si spoločne zahrali na XBoxe Fifu a zatancovali si JustDance. Taktiež spoznávali prírodu a život zvierat v lese na prírodno-poznávacom workshope a hrali známe loptové hry na športovom workshope. Poobede ho zaliali otázkami na Q&A a tímy si porovnávali sily na športovej olympiáde. V noci deti dostali skúšku odvahy a strachu na strašidelnej nočnej hre.
Posledný deň nás navštívili známe beauty youtuberky Linduš Style a Lena Komi, ktoré sa deťom venovali na doobednom workshope, kde s nimi natáčali musically. Na turistickom workshope sme sa prešli ku jaskyni Veľká Pec a na zábavnom workshope sa osviežili vodnou hadicou a hádzali po sebe vodné balóniky. Poobede mali youtuberky Q&A. Večer deti ukázali čo v sebe skrývajú na Talente, po ktorom nasledovala rozlúčková diskotéka.
Celý týždeň deti sprevádzali skvelí animátori Emka, Juraj, Dominik, George, Janka, Zuzka a Simonka. Ďakujeme skvelým youtuberom Georgovi, Fifqovi, Linduš Styles a Lenke Komi, že nám spríjemnili chvíle na tábore. Taktiež by sme si tábor nevedeli predstaviť bez našej dôležitej zdravotníčky Meli ktorej ďakujeme za starostlivosť.
Veríme, že deti budú na tento tábor spomínať veľmi dlho a že si z neho odniesli len tie najkrajšie a najlepšie zážitky či nové priateľstvá.
Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie tábory s vami.
 
Celý fotoalbum nájdete v tomto odkaze:
https://drive.google.com/drive/folders/1Zcr6BBSiHJ4D-TsNmd1QM8uZJp4Ovepu
 
Videa s tábora nájdete tu:
https://www.youtube.com/channel/UCLsDAs4KsihilobKfDLTI5g?view_as=subscriber

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *