Postup, uplatnenie poukazu

Postup, ako využiť príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa

Pracujete vo firme, ktorá má 50 a viac zamestnancov a ste v nej zamestnaní dlhšie ako 2 roky? V tom prípade máte nárok na príspevok na rekreáciu alebo tábory pre Vaše deti v  maximálnej hodnote až 275 € ročne! Prečítajte si návod, ako uplatniť nárok na rekreačný príspevok ihneď.

Musí zamestnanec čakať na rekreačný poukaz?

Nemusíte už na nič čakať, nemusíte si pýtať povolenie, nemusíte nič viac zisťovať – už teraz môžete prihlásiť svoje  deti na tábor 55% nákladov vám zamestnávateľ podľa zákona musí preplatiť. Ak spĺňate zákonné podmienky na poskytnutie príspevku na rekreáciu, tak nemusíte čakať na žiadne ďalšie povolenie.

Postup

1. Zamestnanec, ktorý pracuje vo firme s viac ako 49 zamestnancami a odrobil si v tejto spoločnosti najmenej 2 roky, má nárok na rekreačný príspevok.

2. Vyberte si s našej ponuky pobytových  táborov. Môžete si vybrať jeden  na využitie maximálneho príspevku alebo počas roka využiť aj viac táborov.

3. Po skončení tábora aj skôr si vypýtajte od nás – účtovný doklad (faktúra), ktorý obsahuje: vaše meno, termín tábora a cena za tábor. Pri vyplatení celého tábora vám dáme účtovný doklad (faktúra) hneď.

4. Tento účtovný doklad prineste zamestnávateľovi, ktorý vám v najbližšej výplate preplatí 55 % zo sumy, ktorú ste zaplatili za pobyt. Výška rekreačného príspevku môže byť maximálne 275 €.

(Vieme vám doklad aj vystaviť na skorší termín aby ste to mali skorej preplatené skôr, len podmienka je vyplatený celí poplatok za tábor.)

Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Komentáre sú uzavreté.

Prepnut na mobilnu verziu