Ponuka Mikuláš 2014

Ponuka na mikuláša

63

Ponuka na mikuláša

 

BASIC –  zabezpečíme program pre deti súťaže, diskotéka, animátori.

EXTRA – zabezpečíme po technickej stránke (aparatúra, svetelne efekty, bublinko-stroj, DJ, pripravíme pre deti program ako sú súťaže, diskotéka, animátori, Mikuláš, čert anjel.

ALL INCLUSIVE – zabezpečíme po technickej stránke – aparatúra, svetelné efekty, bublinko-stroj, DJ, pripravíme pre deti program ako sú súťaže, diskotéka, animátori, Mikuláš, čert, anjel. Pripravíme aj  mikulášske baličky podľa želania.

Ponuka len Mikuláš, čert, anjel.

 

Našim cieľom nie je zisk,  ale zorganizovať čo najlepšie akciu tak, aby boli spokojné obidve strany, teda deti a ich rodičia na jednej strane, na strane druhej Vy spolu s nami.

 

Ak vás naša ponuka zaujala  a mali by ste záujem o spoluprácu alebo ešte potrebujete doplniť ďalšie informácie môžeme sa dohodnúť na osobnom stretnutí, kde sa určite dohodneme k obojstrannej spokojnosti a hlavne spolupráci.

 

Referencie vám už môžu podať starosta MČ sídlisko Ťahanovce, Ing. RNDr. Emil Petrvalský, CSc. a Mestská časť Košice Juh, starosta JUDr. Jaroslav Hlinka. Fotky z organizovaných akcií nájdete na FB stránke OZ Loďka nádeje.

 

Tomáš Gargalik,

predseda OZ

Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Zanechajte svoj ​​komentár

Váš e-mail nebude zverejnený ani zdieľaný. Povinné polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Prepnut na mobilnu verziu