Letné tábory 2018

Letné tábory 2018

 

Chceš zažiť jedinečné prázdniny a vychutnať si leto?

 

Chceš spoznať nových kamarátov a získať nezabudnuteľné zážitky?

 

Máš v sebe športového ducha?

 

Vyber si z ponuky letných táborov, ktoré organizuje Loďka nádeje.

 

Zažiješ leto plné zábavy, dobrodružstiev a súťaženia v duchu fair-play. Kreatívne hry, tvorivé dielne, zábava, športové hry či výlety do neprebádaných oblastí ale aj zaslúžený relax a kúpanie v bazéne.Oddýchneš si v čarovných zákutiach slovenskej prírody, kde si dokonale vychutnáš svoje prázdniny. Tak neváhaj a prihlás sa na letný tábor Loďky nádeje.

 

Stačí si vybrať…

Rozlúčka s prázdninami s youtubermi

 

4 voľné miesta  pre dievčatá

 

Termín:           26.8 do 31.8.2018         

Vek účastníkov: od 8 do 15 rokov

 

Zaži originálne leto a natáčaj ho do sveta! Spoznaj  začínajúcich detských aj  skúsených youtuberov, ktorých baví online svet internetu, videí a hier. Tvoja šanca na prázdninový PRIME TIME je tu!

Program zabezpečia skúsení animátori v spolupráci s Youtubermi. Každý deň pripravíme tématický workshop, zameraný na svet videa, natáčania a strihu.

V našom tábore ťa čaká všetko možné aj nemožné. Budeme točiť skeče, challenge, pranky a rôzne vlogy,  budeme točiť videa z reálnych akčných dobrodružstiev z tábora, strategických pátračiek a iných aktivít. Dones si svoj mobil a inú techniku, ktorú máš. Tvoriť budete v malých skupinkách. Spoznáš nových kamarátov, ktorých tiež baví natáčanie videí.

A to nie je všetko! Zažiješ hry ako Baby proti chalanom, či táborovú olympiádu, ktorá preverí tvoje  schopnosti. Zabávať sa budeš pri spoločenských hrách Partička, Let´s dance, rôzne iné hry. Spoločné zimomriavky zažijeme v nočnej hre, kde si preveríš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívci sa vybláznia v tvorivých dielňach. Táborák a romantický Večer pod hviezdami patrí k letnej atmosfére. Sľúbiť Ti vieme všetko, ale čo Ti môžeme 100% zaručiť je leto plné zábavy, kamarátstiev, hier, súťaží, vtipu, humoru a dobrej nálady.

Stretneš sa s youtubermi, ktorí sa podelia o svoje vedomosti a poskytnú rady pre začínajúcich mladých youtuberov. Budeš natáčať, strihať, postovať, a streamovať videá. Naučíš sa lepšie ovládať rôzne témy a zákutia youtubu ako vlog, prank, DIY videa.

 

Ešte váhaš? Neváhaj a pridaj k nám, pretože Ty medzi nás patríš.


Rekreačné stredisko Prašník Dúbrav sa nachádza v srdci Myjavských kopaníc. Je polohou situované bezpečne mimo obce a rovno uprostred lesa. RZ Prašník leží iba 15 km od Piešťan, 10 km od Štefánikovej mohyly v Brezovej pod Bradlom a 100 km od Bratislavy. V blízkom okolí sa nachádza veľa hradných zrúcanín, vodných nádrží, konských fariem a cyklotrás, ktoré robia naše zariadenie predurčeným na aktívny oddych. Ideálnou polohou a vybavením je vhodný pre športové akcie, školy v prírode, detské letné tábory ako aj krátkodobé rodinné pobyty.

UBYTOVANIE: RZ PRAŠNÍK DÚBRAVA

RZ Prašník Dúbrava

 

Naše zariadenie disponuje 2- až 6-lôžkovými izbami v turistickej triede s celkovou kapacitou 130 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na hlavnú budovu, dolný pavilón a päť 4-lôžkových chatiek Javorina. Našim kapacitám zodpovedá aj rozľahlá klimatizovaná jedáleň s kapacitou 90 osôb, bar a krásna letná terasa s kapacitou 20 miest.

V areáli sa nachádza

Velké trávnaté futbalové ihrisko

– Plážové volejbalové ihrisko

– Grilovacie miesto s vonkajším bazénom

– Vnútorný bazén

– Klubovňa

 

Program:

 • Natáčanie videa a spracovanie videa(strihanie, editácia)
 • Rôzne workshopy pod vedením populárnych youtuberov
 • Kúpanie, relax, Bazén party
 • Freetime podľa seba
 • Diskotéky
 • Športová olympiáda
 • Tajomná nočná hra
 • Táborák
 • Prekvapenie

Program sa môže meniť podľa aktuálneho počasia a podmienok.

 

Cena: 239 Eur na 6 dní (5 nocí) zľava na tábor Zlavomat alebo u vášho youtubera

V cene je zahrnuté:

 • program podľa ponuky
 • animátori a zdravotná starostlivosť
 • 6 x ubytovanie
 • strava a pitný režim 5 x denne (6 dní)
 • Youtuberi – Fifqo, George, Oliver Oswald,SofJuice
 • Materiál potrebný k programu
 • Technika k natáčaniu a strihaniu
 • DJ
 • poistenie

 

Doprava: Deti môžete do tábora priviesť osobne alebo podľa záujmu zabezpečíme dopravu pre celé Slovensko!

 

Všeobecné podmienky:

 

 1. Prihláška

V prípade záujmu o letný tábor pošlite emailom svoju rezerváciu na konkrétny tábor a termín na adresu:lodka.nadeje@gmail.com

Po zaslaní emailu Vám pošleme prihlášku. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, bude vaša rezervácia potvrdená e-mailom. Zároveň Vám zašleme zmluvu a všeobecné zmluvné podmienky. V týchto dokumentoch je uvedená výška zálohy, termín splatnosti zálohy aj doplatku a variabilný symbol platby.

Uzávierka prihlášok je 30.7. 2018

 1. Zálohová platba a platba na splátky

Záloha za tábor je 30 Eur so splatnosťou do 5pracovných dní od potvrdenia rezervácie. Doplatok je splatný najneskôr 10 dní pred začiatkom pobytu.

 1. Storno poplatok
  V prípade, že dieťa nemôže nastúpiť na tábor z akýchkoľvek dôvodov a nenájdete za neho náhradu, bude poplatok za tábor vrátený po odpočítaní storno poplatku v hodnote 30 Eur z celkovej ceny tábora.

 

 

 

 

 

 

 

Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Komentáre sú uzavreté.

Prepnut na mobilnu verziu