Letné tábory 2018

Letné tábory 2018

 

Chceš zažiť jedinečné prázdniny a vychutnať si leto?

 

Chceš spoznať nových kamarátov a získať nezabudnuteľné zážitky?

 

Máš v sebe športového ducha?

 

Vyber si z ponuky letných táborov, ktoré organizuje Loďka nádeje.

 

Zažiješ leto plné zábavy, dobrodružstiev a súťaženia v duchu fair-play. Kreatívne hry, tvorivé dielne, zábava, športové hry čivýlety do neprebádaných oblastí ale aj zaslúžený relax a kúpanie v bazéne.Oddýchneš si v čarovných zákutiach slovenskej prírody, kde si dokonale vychutnáš svoje prázdniny. Tak neváhaj a prihlás sa na letný tábor Loďky nádeje.

 

Stačí si vybrať…

Letný youtube tábor

Penzión Iveta / Radava pri Podhajskej

Termíny:         10.7. –  15.7.2018              

Vek účastníkov: od 8 do 17 rokov

Yotuberi ktorý budu na tomto tábore Michal PPZ, George Max Mencl a sofJuice Linduš Styles

Postupne budeme pridávať ďalších.

*Cena platí do 1.6.2018  potom sa bude zvyšovať

 

Zaži originálne leto a natáčaj ho do sveta! Spoznaj  začínajúcich detských aj  skúsených youtuberov, ktorých baví online svet internetu, videí a hier. Tvoja šanca na prázdninový PRIME TIME je tu!

Stretneš tam známych Youteberov ako je Michal PPZ, George a Soft Juice a iných. Možno nás prídu navštíviť aj Gogo, Sajfa, Bača, Lucy pug.

Program zabezpečia skúsení animátori v spolupráci s Youtubermi, Každý deň pripravíme tematický workshop, zameraný na svet videa, natáčania a strihu.

V našom tábore Ťa čaká všetko možné aj nemožné. Budeme točiť skeče, challenge, pranky a rôzne vlogy,  budeme točiť videa z reálnych akčných dobrodružstiev s tábora, strategických pátračiek a iných aktivít.. Materiál, ktorý natočíš, následne spracuješ (strih, editácia, zvuková stopa, práca s grafikou a textom, rendering atď.) pod vedením skúsených animátorov a youtuberovO prístup k technike sa báť nemusíš. Dones si svoj mobil a inú techniku ktorú máš. Tvoriť budete v malých skupinkách. Spoznáš nových kamarátov, ktorých tiež baví natáčanie videí.

A to nie je všetko! Zažiješ hry ako Baby proti chalanom, či táborovú olympiádu, ktorá preverí Tvoje  schopnosti. Zabávať sa budeš pri spoločenských hrách Partička, Let´s dance, rôzne iné hry. Spoločné zimomriavky zažijeme v nočnej hre, kde si preveríš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívci sa vybláznia v tvorivých dielňach. Táborák a romantický Večer pod hviezdami patrí k letnej atmosfére. Sľúbiť Ti vieme všetko, ale čo Ti môžeme 100% zaručiť je leto plné zábavy, kamarátstiev, hier, súťaží, vtipu, humoru a dobrej nálady.

Stretneš sa s youtubermi, ktorí sa podelia o svoje vedomosti a poskytnú rady pre začínajúcich mladých youtuberov. Budeš natáčať, strihať, postovať, a streamovať videá. Naučíš sa lepšie ovládať rôzne témy a zákutia youtubu ako vlog, prank, DIY videa. Spoločne pustíte do sveta nový stream! Vytvoríte hotové umelecké diela hodné tisícov lajkov!

 

Ešte váhaš? Neváhaj a pridaj k nám, pretože Ty medzi nás patríš.

 

 

Ubytovanie: Penzión Iveta http://www.penzioniveta.com

Penzión Iveta sa nachádza na južnom Slovensku v okrese Nové Zámky. Leží na okraji malej dedinky s názvom Radava vzdialenej len 2,1 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Radava leži v blizkosti viacero termálnych kúpalísk, aquaparkov, hradou, zamkov a inych kultúrnohistorických pamiatok.

 

Ubytovanie je v štandardných 2 až 5 posteľových izbách. Každá izba ma vlastné sociálne zariadenie so sprchou a toaletou.

V areáli sa nachádza

Velké trávnaté futbalové ihrisko

– Plážové volejbalové ihrisko

– Tenisové ihrisko s umelým povrchom

– Veľká trávnatá plocha / už čoskoro/

– Športová hala

– Grilovacie miesto s vonkajším bazénom

Program:

 • Natáčanie videa a spracovanie videa(strihanie, editácia)
 • Rôzne worshopypod vedením populárnych youtuberov
 • Kúpanie, relax, Bazén party
 • Freetime podľa seba
 • Diskotéky
 • Športová olympiáda
 • Tajomná nočná hra
 • Táborák
 • Prekvapenie

Program sa môže meniť podľa aktuálneho počasia a podmienok.

 

Cena: 229 Eur na 6 dní (5 nocí) Možnosť využitia zľavy cez www.zlavomat.sk

V cene je zahrnuté:

 • program podľa ponuky
 • animátori a zdravotná starostlivosť
 • 6 x ubytovanie
 • strava a pitný režim 5 x denne (6 dní)
 • Youtuberí a technici
 • Materiál potrebný k programu
 • Technika k natáčaniu a strihaniu
 • DJ
 • poistenie

 

Doprava: Deti môžete do tábora priviesť osobne alebo podľa záujmu zabezpečíme dopravu pre celé Slovensko!

 

Všeobecné podmienky:

 

 1. Prihláška

V prípade záujmu o letný tábor pošlite emailom svoju rezerváciu na konkrétny tábor a termín na adresu: lodka.nadeje@gmail.com

Po zaslaní emailu Vám pošleme prihlášku. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, bude vaša rezervácia potvrdená e-mailom. Zároveň Vám zašleme zmluvu a všeobecné zmluvné podmienky. V týchto dokumentoch je uvedená výška zálohy, termín splatnosti zálohy aj doplatku a variabilný symbol platby.

Uzávierka prihlášok je 1.6. 2018

 1. Zálohová platba a platba na splátky

Záloha za tábor je 30 Eur so splatnosťou do 5 pracovných dní od potvrdenia rezervácie. Doplatok je splatný najneskôr 10 dní pred začiatkom pobytu.

 1. Storno poplatok
  V prípade, že dieťa nemôže nastúpiť na tábor z akýchkoľvek dôvodov a nenájdete za neho náhradu, bude poplatok za tábor vrátený po odpočítaní storno poplatku v hodnote 30 Eur z celkovej ceny tábora.

 

 

Letný teenage tábor

Vihorlat Snina

Termíny:         23.7. –  28.7.2018          

Vek účastníkov: od 12 do 17 rokov

 

Horný Zemplín čaká na Teba. Najlepší 6 dňový zájazd pre teenagerov!

Čo tak v lete vypnúť mobil, zabudnúť heslo na FB! Tvoj prázdninový PRIMETIME čaká práve na Teba. V našom kempe Ťa čaká všetko možné aj nemožné. Zažiješ kúpanie, opaľovanie sa, zábavu, smiech, diskotéku.  A to nie je všetko! Zažiješ hry ako Baby proti chalanom, táborovú olympiádu, ktorá preverí Tvoje schopnosti. Zabávať sa budeš pri spoločenských hrách Partička, Let´sdance, Tvoja tvár znie povedome a Inkognito. Spoločné zimomriavky zažijeme v nočnej hre, kde si preveríš svoju odvahu a vytrvalosť. Kreatívcisa vybláznia vtvorivých dielňach. Staneš sa súčasťou Dobrodružstiev Sherlocka Holmesa, navštíviš  Sninsky kameň. O tom, že každý z nás má talent sa presvedčíš v šou Loďka nádeje hľadá talent. Táborák a romantický Večer pod hviezdamipatrí k letnej atmosfére.Sľúbiť Ti vieme všetko, ale čo Ti môžeme 100% zaručiť je leto plné zábavy, kamarátstiev, hier, súťaží, vtipu, humoru a dobrej nálady. Ešte váhaš? Neváhaj a rýchlo sa pridaj k nám, pretože Ty medzi nás patríš. A ako znie náš táborový song: V tábore je nám spolu hej, keď máš chuť, tak sa s nami smej, v tábore je nám spolu naj, tak sa k nám aj Ty pridaj 🙂

 

Vihorlat patrí medzi unikátne chránené územie na Slovensku. Na území národného parkuPoloninyje najvyššia koncentrácia prírodných lesov (pralesov) na Slovensku a veľké množstvo rôznych druhov živočíchov. Najväčším a najznámejším je prales v Národnej prírodnej rezervácií Stužica. Ozdobou pohoria Vihorlat je jazero Morské oko, ktoré sa nachádza pod Sninským kameňom.

V blízkosti sa nachádza areál prírodného kúpacieho biotopu RO Rybníky– bio kúpalisko, využívajúce  technológiu samočistenia vody pomocou rastlín a rias.

 

Ubytovanie: Resort Vihorlat, http://vihorlatresort.sk/

Rekreačné stredisko ResortVihorlat sa nachádza v unikátnej lokalite v pohorí Karpát v okrese Snina.

Ubytovanie je v štandardných izbách bunkového typu, ktoré sú rozdelené na dve izby. Každá izba poskytuje útulné ubytovanie, tri postele s nočným stolíkom, konferenčný stolík, vstavaná skriňa, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

V areáli sa nachádza vonkajší bazén a dve multifunkčné ihriská (asfaltové aj antukové).

K dispozícii sú aj ohniská na opekanie.

 

Program:

 • Športová olympiáda
 • Rôzne worshopy podľa výberu napr. tanečný, športový, filmový, tvorivé dielne …
 • Freetime podľa seba
 • Relax, kúpanie, Bazén party
 • Diskotéky
 • Tajomná nočná hra
 • Táborák
 • Kúpanie v Bio kúpalisku
 • Turistika
 • Futbal, basketbal, plážový volejbal
 • Prekvapenie

 

Program sa môže meniť podľa aktuálneho počasia a podmienok.

 

Cena: 219 Eur na 6 dní (5 nocí)  Možnosť využitia zľavy cez www.zlavomat.sk

 

V cene je zahrnuté:

 • program podľa ponuky
 • animátori a zdravotná starostlivosť
 • 6 x ubytovanie
 • strava a pitný režim 5 x denne (6 dní)
 • vstupné kúpalisko
 • Materiál potrebný k táboru
 • DJ
 • poistenie
 • doprava –skupinová z Košíc (vlak a autobus). V prípade individuálnej dopravy sa odpočíta cena za dopravu autobusom.

 

Všeobecné podmienky:

 

 1. Prihláška

V prípade záujmu o letný tábor pošlite emailom svoju rezerváciu na konkrétny tábor a termín na adresu:lodka.nadeje@gmail.com

 

Po zaslaní emailu Vám pošleme prihlášku. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, bude vaša rezervácia potvrdená e-mailom. Zároveň Vám zašleme zmluvu a všeobecné zmluvné podmienky. V týchto dokumentoch je uvedená výška zálohy, termín splatnosti zálohy aj doplatku a variabilný symbol platby.

 

Uzávierka prihlášok je 24.6.2018.

 

 1. Zálohová platba a platba na splátky

Záloha za tábor je 30 Eur so splatnosťou do5pracovných dní od potvrdenia rezervácie. Doplatok je splatný najneskôr 10 dní pred začiatkom pobytu.

 

 1. Storno poplatok
  V prípade, že dieťa nemôže nastúpiť na tábor z akýchkoľvek dôvodov a nenájdete za neho náhradu, bude poplatok za tábor vrátený po odpočítaní storno poplatku v hodnote 30 Eur z celkovej ceny tábora.

 

Indiánske leto

Drienica (okres Sabinov)

 

 

Termín: 13.8. – 18.8.2018

Vek deti od 7 do 16 rokov

 

Čergovské pohorie ožije toto leto príchodom Indiánov. Chceš sa naučiť ako prežiť v prírode a orientovať sa v teréne? Rozvíjať svoju múdrosť, vytrvalosť, zdatnosť? Vieš, že zaujímavosťou strediska je zvernica zameraná na chov muflónov, danielov, čínskych jeleňov a divých svíň?Ak máš rád táborenie a indiánsky spôsob života, tak neváhaj a pridaj sa do kmeňa indiánov.

 

Ubytovanie: Hotel Javorná,http://www.hoteljavorna.sk/

 

Horský hotel Javorná sa nachádza v prostredí Čergovského pohoria, v rekreačnom stredisku Drienica – Lysá. Je vzdialený 2 km od obce Drienica. Táto oblasť jev letnom období veľmi obľúbená destinácia pre pešiu turistiku a cykloturistiku.

Ubytovanie je v štandardných 2 až 6 posteľových izbách. Každá izba poskytuje útulné ubytovanie, sociálne zariadenie so sprchou a toaletu.

Súčasťou strediska je aj krytý plavecký bazén (25m) s protiprúdom, wellness centrom.V areáli sa nachádzajú aj multifunkčné ihriská (asfaltové aj antukové), letná terasa s vonkajším bazénom s nerezovou šmýkačkou. Kdispozícii sú aj ohniská na opekanie.

 

Program:

 • hry a ukážky ako prežiť v prírode, orientácia v teréne, ochrana prírody
 • laná a prekážky, lukostreľba
 • indiánske a tímové hry v prírode
 • kúpanie a plávanie v bazéne
 • tvorivé dielne: maľovanie, výroba čeleniek, iné indiánske dielničky
 • spoločné akcie: opekanie, indiánsky snem
 • výlety do okolia: Ranč Majire, jazda na koni

 

Program sa môže meniť podľa aktuálneho počasia a lokality.

 

Cena: 160 Eur na 6 dní (5 nocí) 

 

 

V cene je zahrnuté:

 • program podľa ponuky
 • animátori a zdravotná starostlivosť
 • 6 x ubytovanie
 • strava a pitný režim 5 x denne (6 dní)
 • vstupné, výlety
 • poistenie
 • doprava individuálna alebo pri zaujme objednáme autobus. (cena za dopravu autobusom z Košíc je 20 Eur)

 

Všeobecné podmienky:

 

 1. Prihláška

V prípade záujmu o letný tábor pošlite emailom svoju rezerváciu na konkrétny tábor a termín na adresu:lodka.nadeje@gmail.com

 

Po zaslaní emailu Vám pošleme prihlášku. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, bude vaša rezervácia potvrdená e-mailom. Zároveň Vám zašleme zmluvu a všeobecné zmluvné podmienky. V týchto dokumentoch je uvedená výška zálohy, termín splatnosti zálohy aj doplatku a variabilný symbol platby.

 

Uzávierka prihlášok je 15.7.2018.

 

 1. Zálohová platba a platba na splátky

Záloha za tábor je 30 Eur so splatnosťou do5pracovných dní od potvrdenia rezervácie. Doplatok je splatný najneskôr 10 dní pred začiatkom pobytu.

 

 1. Storno poplatok
  V prípade, že dieťa nemôže nastúpiť na tábor z akýchkoľvek dôvodova nenájdete za neho náhradu, bude poplatok za tábor vrátený po odpočítaní storno poplatku v hodnote 30 Eur z celkovej ceny tábora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Komentáre sú uzavreté.

Prepnut na mobilnu verziu