Halloweenský tábor 2017

Halloweensky tábor v Drienici

 

Jesenné prázdniny zažijeme veľkolepo a náš program bude nabitý vzrušujúcimi dobrodružstvami, hrami, tvorivosťou, novými výzvami, skúsenosťami a priateľstvami. Pripravili sme pestrý program, aby sme prebádali všetky stránky tohto emotívneho sviatku. Budeme sa zabávať, báť aj spomínať. Vytvoríme umelecké diela, zoznámime sa so strašidlami, podnikneme dobrodružnú nočnú túru, užijeme si karneval a diskotéku. Sviatok, ktorý sa koná len raz do roka. Doprajte ho deťom osláviť s kamarátmi.

Termín: od  28.10. do 1.11.2017 (5 dní / 4 noci)

Vek účastníkov: od 8 do 15 rokov

 

Ubytovanie: Hotel Javorná, Drienica  http://www.hoteljavorna.sk/

 

Hotel Javorná sa nachádza v horskom rekreačnom stredisku Drienica – Lysá, pod úpätím pohoria Čergov. Vzhľadom k svojej polohe ponúka veľmi dobré podmienky pre zimné športy na lyžiarskych svahoch, letnú turistiku i cykloturistiku s možnosťou výletov do blízkeho okolia. Súčasťou strediska je krytý plavecký bazén (25m) s Wellness centrom, viacúčelové ihriská, dve nové multifunkčné ihriská s umelou trávou, detské atrakcie a ohniská.

Hotel ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách s prístelkami aj viaclôžkové izby. V hoteli sa nachádza hotelová jedáleň a reštaurácia s denným barom. K dispozícii je kongresová sála a 6 salónikov. V týchto priestoroch je bezplatné Wifi pripojenie.

Zaujímavosťou strediska je zvernica zameraná na chov muflónov, danielov, čínskych jeleňov a divých svíň. Využiť môžete služby neďalekého Ranča Majire, zúčastniť sa rybačky v súkromnom rybníku alebo poprechádzať okolím Jakubovanskej priehrady. V blízkosti sa nachádza tiež Šarišský hrad, ktorý patrí medzi Národné prírodné rezervácie, či jaskyňa Zlá diera, neďaleko Lipoviec.

 

Program:

 • Nočná dobrodružná hra
 • Halloweensky karneval
 • Tvorivé dielne, vyrábanie halloweenskej výzdoby
 • Túra do okolia
 • Športové a tímové hry a súťaže
 • Bazén a wellness centrum

Program sa môže meniť podľa aktuálneho počasia.

 

Cena: 160 Eur,

 

V cene je zahrnuté:

 • strava a pitný režim 5 krát denne
 • ubytovanie v hoteli
 • bazén, wellness centrum
 • animátori a zdravotná starostlivosť
 • program podľa ponuky
 • poistenie
 • autobusová doprava z Košíc (doplatok 10 € na osobu)

 

Kapacita tábora je 30 miest. Uzávierka prihlášok je 23.10.2017.

 

Ako sa prihlásiť?

 

 1. Prihláška

V prípade záujmu o pobytový tábor pošlite emailom záujem o rezerváciu na tábor na adresu:lodka.nadeje@gmail.com. Po zaslaní emailu Vám pošleme prihlášku.

 

Po zaslaní emailu Vám pošleme prihlášku. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, bude vaša rezervácia potvrdená e-mailom. Zároveň Vám zašleme zmluvu a všeobecné zmluvné podmienky. V týchto dokumentoch je uvedená výška zálohy, termín splatnosti zálohy aj doplatku a variabilný symbol platby.

 

Uzávierka prihlášok je 23.10.2017.

 

 1. Zálohová platba a platba na splátky

Záloha za tábor je 30 Eur so splatnosťou do 5 pracovných dní od potvrdenia rezervácie. Doplatok je splatný 30 dní pred začiatkom pobytu alebo najneskôr 23.10.2017. V prípade, že máte záujem o platbu na splátky, uveďte to do e-mailu. Celá suma za pobyt musí byt uhradená najneskôr 5 dní pred začiatkom (platí len pre splátkových platiteľov).

 

 1. Storno poplatok
  V prípade, že dieťa nemôže nastúpiť na tábor z akýchkoľvek dôvodov a nenájdete za neho náhradu, bude poplatok za tábor vrátený po odpočítaní storno poplatku v hodnote 30 Eur z celkovej ceny tábora.

 

 

 

 

 

 

Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Komentáre sú uzavreté.

Prepnut na mobilnu verziu